Про нас

Про нас 2021-04-11T12:33:07+03:00

Давайте знайомитися, я – Нежигай Ірина Олексіївна, адвокат і керівник Адвокатського бюро «Нежигай та партнери». Ми допомагаємо своїм клієнтам придбати нерухомість в Києві та Київській області. Крім цього, наше бюро займається супутніми юридичними питаннями, пов’язаними з нерухомістю: розділ майна, оформлення спадщини, стягнення грошових коштів, інвестування на території України. Наші клієнти – це кияни та іногородні, іноземці, а також інвестори. До нас звертаються ті, у кого виникли юридичні ризики, також ті, хто захищає свої майнові права.

У 2004 році я закінчила магістратуру за фахом правознавство. З 2004 року працювала в комерційному банку, де займалася юридичної перевіркою нерухомості перед взяттям її в іпотеку. Завдяки цьому досвіду я використовую власну методику перевірки покупки нерухомості.

Я даю Вам не тільки відповіді на Ваші питання, але і юридичну оцінку безпеки покупки, обраної Вами нерухомості, а також супроводжую і підтримую Вас під час всього процесу угоди, яку не завжди просто пережити без юридичної підтримки.

Мій офіс знаходиться в центрі Києва, недалеко від метро Льва Толстого. Для зручності і прискорення процесу перевірки квартири або будь-який інший нерухомості передбачена on-line консультація, а також налагоджений процес комунікації без відвідування Вами офісу.

Моїй ефективності допомагає 15-річний досвід роботи в сфері нерухомості та юриспруденції.

Для детального ознайомлення з переліком послуг зайдіть в розділ послуги.