Послуги нотаріуса

Послуги нотаріуса 2021-03-20T09:24:55+03:00

Послуги нотаріуса при купівлі-продажу квартири

Найголовнішим етапом при придбанні нерухомості є нотаріальне оформлення угоди. Це саме той хвилюючий день, який ми Вам допоможемо пережити, забезпечуючи ясність і прозорість всього процесу.

Чому саме наш нотаріус:

  • ДОСВІД. Наш нотаріус займається оформленням угод по нерухомості більше 10 років. Ми довго і ретельно вибирали саме свого нотаріуса, її пріціпіальний підхід і безумовне дотримання законності на всіх етапах оформлення купівлі-продажу квартири, – це і є гарантія дотримання прав як продавця, так і покупця. На жаль, займаючись супроводом угод по Києву і області на протязі багатьох років, ми констатуємо факт, що дані якості у багатьох нотаріальних бюро просто відсутні.
  • ЩЕ РАЗ ДОСВІД. Наш нотаріус особисто відповість на всі Ваші питання, ніколи не закриє очі на проблемну історію Вашої майбутньої квартири, ретельно перевірить всі документи і проведе державну реєстрацію права власності відразу після угоди.
  • ШВИДКІСТЬ. Ваша угода почнеться з вже заздалегідь підготовленим договором, Вам тільки потрібно надати оригінали документів та ознайомитися з текстом за чашкою кави.
  • ЗРУЧНІСТЬ. Близькість нотаріальної контори до метро (Льва Толстого) в оточенні, як мінімум, 10 банків. Закритий, що охороняється офіс і великий (вміщує більше 10 чоловік) окремий переговорний кабінет з необхідною технікою для перевірки купюр.
  • ВАРТІСТЬ. Вартість послуг нотаріуса з оформлення угоди купівлі-продажу нерухомості становить 5000 грн. і це дійсно середня ціна по м.Києву.Телефонуйте і надсилайте документи для оформлення Вашої угоди!

Ми можемо працювати в віддаленому режимі

Замовити дзвінок