Оформлення покупки будинку

Оформлення покупки будинку

Заміський будиночок, котедж або просто дача. За цими словами ховається купу документів, з якими треба бути обізнаним і обов’язково перевірити. Якщо Ви вирішили стати власником заміського маєтку.

Найчастіше покупка будинку і землі в Київській області відбувається без участі ріелтора, при цьому і продавець і покупець, як ніколи, потребують допомоги при оформленні договору купівлі-продажу.

Що потрібно знати при переоформленні документів на нерухомість за містом:

Якщо Ви купуєте будинок, в першу чергу потрібно перевірити законність спорудження даної нерухомості разом з усіма господарськими будівлями, наявність правоустановлівающіх документів на нього, чи не є будинок самобудом. Потрібно розуміти можливість подальшої реєстрації в будинку. Більш детально з усіма етапами перевірки Ви можете познайомиться в блозі детальна перевірка при покупці 

Скільки коштує переоформити будинок?

При укладенні договору купівлі-продажу у нотаріуса, потрібно враховувати, що укладається окремо договір купівлі-продажу будинку та окремо договір купівлі-продажу земельної ділянки, а якщо ділянок кілька, то на кожну земельну ділянку (зі своїм кадастровим номером) буде відповідний договір купівлі- продажу. Орієнтовний перелік витрат (враховуйте кожен об’єкт):

  • 500 грн. оцінка будинку (земельної ділянки);
  • 500 грн. витяг з землекадастра у нотаріуса (в даному документі важливе значення має цільове призначення земельної ділянки та відсутність обтяжень і обмежень);
  • 2500 грн. послуги юриста при перевірці документів;
  • 3500 грн. послуги юриста для супроводу угоди під ключ (дана послуга не обов’язкова, але рекомендується, якщо у Вас відсутній ріелтор);
  • 5000 Грн. оформлення договору купівлі-продажу у нотаріуса. Крім цього є окремі витрати, пов’язані з перевіркою нотаріусом реєстрів в день угоди, отриманням погоджень подружжя, оформленням різних заяв, але це вже не суттєва частина витрат. Детальний розрахунок ми надаємо перед операцією.

Часто буває, що переоформлення будинку затягується на тривалий термін для усунення недоліків в документах, цей процес вимагає контролю і супроводу окремих фахівцем. Телефонуйте і ставте питання, ми з радістю поділимося своїм досвідом і забезпечимо Вам безпеку при покупці нерухомості.

Ми можемо працювати в віддаленому режимі

Замовити дзвінок

    2021-04-03T21:14:24+03:00