Головна 2021-11-02T10:37:16+03:00

Про нас

Давайте знайомитися. Я, Нежигай Ірина Олексіївна, адвокат і керівник Адвокатського бюро «Нежигай та партнери». Ми допомагаємо своїм клієнтам придбати нерухомість в Києві та Київській області. Крім цього, наше бюро займається супутніми юридичними питаннями, пов’язаними з нерухомістю: розділ майна, оформлення спадщини, стягнення грошових коштів, інвестування на території України. Наші клієнти – це кияни та іногородні, іноземці, а також інвестори. До нас звертаються ті, у кого виникли юридичні ризики, також ті, хто захищає свої майнові права.

У 2004 році я закінчила магістратуру за фахом правознавство. З 2004 року працювала в комерційному банку, де займалася юридичної перевіркою нерухомості перед взяттям її в іпотеку. Завдяки цьому досвіду я використовую власну методику перевірки покупки нерухомості

Детальніше

Ми можемо працювати в віддаленому режимі

Часті питання

на вторинному ринку: Правовстановлюючі документи на нерухомість (копія договору купівлі-продажу, дарування, свідоцтва про право на спадщину, свідоцтво про приватизацію або ін.); Копія паспорта та ІПН власника, чоловіка, якщо нерухомість купувалася в шлюбі і свідоцтво про шлюб (бажано); Тих. Паспорт (бажано). Б) на первинному ринку: Договір, який пропонується забудовником для підписання; Дозвільна документація на будівництво (нижче вказані основні документи): Документи на земельну ділянку (держ. Акт, договір оренди); Дозвіл на початок будівельних робіт; Містобудівні умови і обмеження; Експертний звіт з додатками; Ліцензія Генерального підрядника; Технічні умови на підключення комунікацій.

При укладанні договору ми вказуємо три робочих дні, але можлива і термінова перевірка за один день.

Така ситуація трапляється досить часто і ми не рекомендуємо відмовлятися від покупки. У разі, коли документи не дає забудовник, наш юрист виїжджає до відділу продажів і знайомиться з усіма документами. При покупці на вторинному ринку ми пропонуємо влаштувати спільну зустріч (можливо у нотаріуса), попередньо досить усних даних.

У нас є окрема послуга з супроводу угоди, в перевірку в такому випадку входить аналіз договору, який пропонується до підписання, і виїзд на укладення договору.

Згідно з існуючими нормативами НБУ розрахунки понад 50 тис. Грн. повинні здійснюватися в безготівковому порядку. Це стосується і первинного і вторинного ринку нерухомості. Як правило, це дотримується вже на первинному ринку, особливо коли продавець юридична особа. На вторинному ринку, ми допоможемо Вам здійснити цю процедуру найбільш законним способом.

Діючі норми Цивільного кодексу говорять про те, що попередній договір купівліпродажу нерухомості укладається в нотаріальній формі. Телефонуйте і ми Вам допоможемо з правильним висновком попереднього договору.

Документи і сертифікати

Блог

Судові спори

В даний час саме судова практика нашого бюро займає близько 50% всіх справ. Ми регулярно підвищуємо свою кваліфікацію. Наш [...]

Оформлення покупки будинку

Заміський будиночок, котедж або просто дача. За цими словами ховається купу документів, з якими треба бути обізнаним і [...]

Консультації з житлових питань

Наше адвокатське бюро спеціалізується на наданні консультацій з житлових (квартирним) питань. Консультації надаються в офісі або віддалено - по [...]

Юрист по новобудовах Києва

Незважаючи на тривалу кризу, люди продовжують покращувати свої житлові умови. Як варіант, це покупка нерухомості в новобудові або ж [...]

О нас

Руководителем Адвокатского бюро «Нежигай и партнеры» является адвокат Нежигай Ирина Алексеевна, которая оказывает юридические услуги в сфере недвижимости с 2004г. К компетенции нашего бюро относится решение сложных юридических вопросов, связанных с недвижимым имуществом: уменьшением юридических рисков при приобретении недвижимости, разделом имущества, наследством, взысканием денежных средств, инвестированием на территории Украины.

Нашими клиентами являются юридические и физические лица, которые стремятся получить качественные правовые услуги под ключ. К нам обращаются те, у кого возникли юридические риски,а также те, кто защищает свои имущественные права.

Подробнее…

Відгуки

Замовити дзвінок